Markanızı Bir Sonraki Aşamaya Taşıyın!

İşimizde en iyi sonucu alabilmek için marka kimliğini, tasarım ve pazarlamanın merkezinde tutuyoruz. Tüm becerilerimizi ortak bir hedef etrafında toplamaya çalışıyoruz ki, bunun bizi özel kıldığını düşünüyoruz.

Sunduğumuz Hizmetler
  • Web Tasarım
  • Sosyal Medya Yönetimi
  • Dijital Reklam
  • Marka Yönetimi
  • Dijital Görünürlük
Web Tasarım

Markanın Misyonuna Hizmet Eden Tasarım

Son kullanıcıya odaklanan ve işletmelerin hedeflerini karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış, her cihaza uyumlu web siteler ve uygulamalar yapıyoruz.

Analiz

Öncelikle işinizi, hedeflerinizi, müşterinizi ve çözmek istediğimiz sorunları tanırız. Müşterinizi analiz eder, tüm tasarım ve geliştirme için bir temel oluştururuz.

Koordinasyon

Web sitesi tasarım süreci boyunca projenin yolunda olduğundan ve her iki tarafın da uyumlu bir şekilde ilerlediğinden emin oluyoruz. Her adımda koordineli çalışıyoruz.

Geliştirme

Tüm cihazlarda tam uyumluluk standardımızdır. Web site tasarımı onaylanır onaylanmaz kodlamaya başlıyoruz. Güncel web teknolojileri ve SEO dikkate alınarak web sitesini hayata geçiriyoruz.

Teslimat

Teslimattan önce son bir hız ve performans analizi yapıyoruz. Web sitesini her sayfasının tüm tarayıcılarda uyumlu çalıştığından emin olarak teslim ediyoruz.

Daha Fazla Bilgi Al
Marka Yönetimi

Güçlü Markayı Şekillendirecek Sağlam Fikirler

Güçlü bir marka yaratmak ve kurmak için, yapılması gerekenleri tek tek sizin yerinize cevaplayıp hayata geçiriyoruz.

1

Marka Analizi

Markayı şekillendirecek fikirleri, değerleri ve mesajları öncelikle masaya koyarak markanın iskeletinin sağlam olduğundan emin oluyoruz.

2

Odaklanma

Her zaman markanın uzmanlığını öne çıkararak yarıştığı pazarda öne çıkması için doğru konumlandırmayı amaçlıyoruz.

3
Değer Oluşturma

Markanın sürdürülebilirliği ve gelişimi için sağlam değerler oluşturarak markanın etkili büyümesine yardımcı oluyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Hedefe Uygun Sosyal Medya Stratejisi

Marka veya ürününüzle alakalı sosyal ağlarda erişimi ve katılımı artırmak için sosyal içerik temaları, bir gönderi programı ve taktikler sunuyoruz.

1
Strateji

Hedef kitleyi tanımlayan, marka misyonunu ve sesini sağlamlaştıran bir sosyal medya stratejisiyle başlıyoruz.

2
Planlama

Hedef kitlenin demografisine uygun marka değeriyle uyumlu tutarlı bir içerik yayınlama programı oluşturuyoruz.

3
Analiz

Kullanıcı davranışlarını ölçerek marka için, etkileşim alacak en uygun gönderilerin nasıl ve ne zaman olacağını analiz ediyoruz.

Dijital Reklam

Dönüşüm Oranını Hedefleyen Reklam Stratejisi

Dijital reklam ile paranızın karşılığını almak için, markanızı potansiyel müşterinize ulaştıracak en uygun servisleri ve stratejileri belirliyoruz.

1
Anahtar Kelime

Marka veya ürünün aramalarda yüksek olasılıkla eşleşeceği anahtar kelimeleri belirleyerek reklam için sağlam bir temel oluşturuyoruz.

2
İçerik Oluşturma

Kullanıcı tercihlerine, demografiye ve konuma göre hedeflenen reklam stratejisini etkili görsel ve reklam metni ile destekliyoruz.

3
Takip

Reklam sonuçlarını düzenli olarak inceleyerek gelen reklam trafiğini yakından takip ediyoruz. Reklamların etkinliğini ve dönüşüm oranlarını ölçüyoruz.

4
Değerlendirme

Takip edilen anahtar kelimelerin performansları değerlendilerek reklam fiyat performansını artırmak için anahtar kelimeleri optimize ediyoruz.

Ofiste Toplantı
Dijital Görünürlük

Güncel SEO Optimizasyonu

Marka veya ürününüz hakkındaki içeriğe kullanıcıların internet aramalarında kolayca ulaşabilmesi için içerik ve teknik SEO stratejisi uyguluyoruz.

Optimizasyon

Kullanıcıların sitede geçireceği süreyi artıracak şekilde web sitesinin kullanıcı dostu, çekici ve performans açısından opitimize olmasına özen gösteriyoruz.

SEO Stratejisi

Web sitesinin arama sonuçlarındaki performansı değerlendirilerek güncel SEO gereksinimlerine göre sayfaların teknik ve içerik açısından iyileştirilmesine dikkat ediyoruz.

Güven Artırımı

Arama sonuçlarında web sitesinin güven (otorite) puanını yükseltmek için doğru anahtar kelimelere çalışma yaparak web sayfalarının içeriklerini düzenliyoruz.